Pamatky.cz — ilustrované panorama českých památek

Drobečková navigace

Omrvinka

  • Domov
  • Tylovo Divadlo Lomnice Nad Popelkou
  • Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou

Site branding

Domov
pamatky.cz

Hlavní navigace

  • Domov
  • Zoznam pamiatok
  • Encyklopédia
  • Architekti
  • Náhodná pamiatka
  • Magazín
  • 🏆 Pamiatka roka
  • Hry a kvízy
  • 🤝 Spolupráca
    • Pre obce
    • Mapa na web
    • Odkazujte na nás
    • Registrácia firmy
  • Fórum
  • Pamiatky vo vrecku
  • Zaregistrovať firmu
  • O projekte
SK
  • English EN
  • Deutsch DE
  • Polski PL
  • Slovenčina SK
  • Čeština CS
Zbierajte body za každú návštevu! Prihlásiť sa Registrovať zadarmo

Obsah hlavní stránky

Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou Budova divadla

Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou
budova divadla 1930 Kultúrna pamiatka Snadná pro všechny věkové kategorie Aktualizované 15.10.2026
🏆 Páči sa ti tento monument? Hlasujte na pamiatku roka: Rebrík →
O pamiatke Míľniky Stavebný vývoj Udalosti Zaujímavosti Sprievodca Tipy FAQ V okolí Ubytovanie Trasa Sezóny Galéria Fotografie z okolia Zdroje Mapa Príbehy Recenzie

Tylovo divadlo v Lomnici nad Popelkou je budova z roku 1930 s architektonickým dizajnom Oldřich Liska, postavená na mieste bývalého pivovarníckeho rybníka. Táto pamiatka nie je len kultúrnym centrom mesta, je tiež uvedená v zozname kultúrnych pamiatok Českej republiky. Nachádza sa na križovatke ulíc Plk tesára a 5. mája v Semily District v regióne Liberec.

Divadlo vzniklo vďaka iniciatíve Asociácie divadla Aides, ktorá má v meste dlhú tradíciu. V roku 1929 bol architekt Oldřich Liska požiadaný, aby navrhol nové divadlo. V rámci prípravy výstavby sa plánovala aj výstavba sporiteľne na susednom pozemku, čo viedlo k tomu, že architekt Liska tieto dva projekty prepojil do jedného mestského komplexu. Stavebné práce sa začali v septembri 1929 a boli dokončené v septembri nasledujúceho roka.

Architektonické je Tylovo divadlo príkladom funkcionalizmu, doplnené o konštruktívne a puristické prvky. Stavba bola založená na dvojitých drevených pilótach v časti bývalého pivovarníckeho rybníka. Exteriér je charakterizovaný kombináciou betónovej muriva, hladkého ľahkého rámu a zvislých sklených tabúľ. Predná strana hlavného cubusu pozostáva z troch zasklených dverí s dvoma krídlami, s vchodovými schodiskami vedľa seba sú päť stupňov. Neskôr bola zadná časť budovy rozšírená o jednoposchodovú prístavbu.

Interiér divadla je určený pre pohodlie a estetiku. Vo dverách vedľa haly sú pokladne s šatňami. Schodisko vedúce na balkón obsahuje päť otvorených boxov a sedem radov sedadiel, za ktorými je ôsmy rad voľných kresiel. Divadelná sála má 15 radov sedadiel a za posledným radom je projekčná kabína. Kapacita divadla je 444 miest.

Od roku 2002 Tylovo divadlo bolo v správe Kultúrneho a informačného centra mesta Lomnice nad Popelkou. Slúži ako domov pre miestne Divadelné združenie J. K. Tyla, jedno z najstarších divadelných súborov v regióne, založené v roku 1827. Okrem divadelných predstavení sa tu konajú rôzne kultúrne podujatia ako Lomnické hudobné jar a kultúrne leto.

Dnes Tylovo divadlo je nielen pamiatkou architektúry, ale aj živým centrom kultúry v Lomnici nad Popelkou. Svojou históriou a architektonickou hodnotou je zaujímavou destináciou pre turistov a miestnych obyvateľov. Navštívte toto kultúrne dedičstvo a vychutnajte si nielen divadelné predstavenia, ale aj jedinečnú atmosféru a históriu tohto miesta.

Kam ďalej

zámek Lomnice nad Popelkou 89 m Husův sbor v Lomnici nad Popelkou 98 m Radnice (Lomnice nad Popelkou) 134 m Vila Havlíčkova 136 209 m

Historické míľniky

1930
Ukončenie výstavby divadla.
2002
Prevzatie správy Kultúrneho a informačného centra mesta Lomnice nad Popelkou.

Stavebný vývoj

Stavba bola založená na drevených pilótach v rybníkovej časti. Exteriér spája funkcionalizmus s konštruktívnymi a puristickými prvkami, ako sú pevné murivo a zvislé sklené tabule.

Historické udalosti

1930
Ukončenie výstavby divadla.
2002
Divadlo previedlo do správy Kultúrneho a informačného centra mesta Lomnice nad Popelkou.

Zaujímavosti

- Tylovo divadlo je budova z roku 1930 s architektonickým dizajnom Oldřich Liska. - Nachádza sa na mieste bývalého pivovarného rybníka a je registrovanou kultúrnou pamiatkou Českej republiky. - Divadelná architektúra spája prvky funkcionalizmu, konštruktivizmu a purizmu. - Divadlo bolo vybudované vďaka iniciatíve Asociácie divadla Aides s dlhou tradíciou v meste. - Mesto Lomnice nad Popelkou je od roku 2002 v správe Kultúrneho a informačného centra.

Sprievodca

Zobraziť text sprievodcu

⚙︎ Text pripravila umelá inteligencia a neprešiel redakčnou kontrolou. Môže obsahovať nepresnosti.

Vitajte v Lomnice nad Popoluškou. Práve teraz, v tejto chvíli, čelíte jednej z najdôležitejších a najdôležitejších stavebných jednotiek v celom našom meste. Tylovo divadlo stojí pred vašimi očami. Cíťte prítomnosť, pevnú a jasnú formu, ktorá dominuje jej okoliu. Je to budova, ktorá v sebe nesie silného ducha svojho času a zostáva živým, pulzujúcim srdcom nášho miestneho kultúrneho života. Než pôjdete ďalej, zastaviť na chvíľu a vnímať celkovú atmosféru tohto miesta. Má zmysel pre vážnosť histórie, ale aj pre radosť z umenia, ktoré sa odohráva v týchto priestoroch.

Vráťme sa teraz spolu do času, keď boli položené prvé kamene. Predstavte si atmosféru roka tisíc deväťsto tridsať. Bol to čas veľkej zmeny, čas, keď sa svet začal rýchlo meniť a ľudia hľadali nové spôsoby, ako vyjadriť svoju radosť, svoje emócie a potrebu stretnúť sa. V tomto veľmi dôležitom období bola táto výstavba dokončená. Ale vedeli ste, že miesto, kde teraz stojíte, bolo kedysi úplne iné? Raz nebolo divadlo, ale niekdajší pivovarný rybník. Predstavte si túto neuveriteľnú premenu. Miesto, kde bola kedysi pokojná hladina vody, ktorá sa používala na výrobu piva, je teraz miestom, kde je počuť smiech, potlesk a hudbu. Táto premena z vody na kultúrne centrum je jedným z najzaujímavejších príbehov, ktoré toto miesto rozpráva. Stavba nebola vybudovaná náhodou, ale vďaka veľkému úsiliu a iniciatíve miestnej spoločnosti, ktorá veľmi túžila priniesť do mesta vyššie umelecké a spoločenské podujatia.

Teraz venujte pozornosť samotnej forme budovy, ktorú práve pozorujete. Navrhol ju Master Oldřich Liska. Keď sa pozriete na túto fasádu a celkovú hmotnosť budovy, nehľadajte zbytočné ozdoby ani zložité ozdoby. Tam leží jej najväčšia sila a krása. Táto konštrukcia je majstrovské dielo, ktoré spája niekoľko veľmi dôležitých architektonických smerov, ktoré boli v tom čase na vrchole moderného myslenia.

Snažte sa všimnúť si prvky funkcionalizmu. Tento smer nám hovorí, že tvar budovy musí byť úzko spojený s jej účelom. Nič tu nie je len na dekoráciu, všetko má svoj význam a slúži na to, aby divadlo mohlo vykonávať svoju funkciu čo najlepšie. Následne v architektúre uvidíte vlastnosti konštruktivizmu. To kladie veľký dôraz na pevnú, jasnú a logickú štruktúru. Budova sa nezdá chaotická, ale pôsobí ako firma, dobre premyslený subjekt, kde každá linka má svoje miesto. A nakoniec, v celom tvojom výzore, budeš cítiť purizmus. To je čistota a jednoduchosť, ktorá nezaťažuje ľudské oko zbytočným nadbytkom. Je to architektúra, ktorá verí v pravdu, jasnosť a čistú podobu. Keď sa pozriete na tieto tvary, v skutočnosti vidíte filozofiu celého obdobia, keď sa ľudia snažili vybudovať moderný, funkčný a krásny svet s ich jednoduchosťou.

Hoci nemôžeme menovať konkrétnych hercov alebo umelcov, ktorí v tejto fáze vystupovali v našich záznamoch, musíme ctiť neviditeľnú vôľu ľudí, ktorí sa narodili na tomto mieste. To bola spoločnosť, ktorá nebola ochotná pasívne čakať, ale chcela konať a budovať. Vďaka ich odhodlaniu a vízii architekta Lisku sa tento objekt stal nevyhnutnou súčasťou nášho dedičstva.

Možno vás zaujíma ešte jedna veľmi dôležitá vec. Táto budova nie je len obyčajný dom pre umelcov. Tylovo divadlo je zaradené do oficiálneho zoznamu kultúrnych pamiatok Českej republiky. Je to dôkaz, že jeho hodnotu uznáva celý štát a že sa považuje za poklad, ktorý musíme chrániť pre budúce generácie. Je symbolom nášho spoločného kultúrneho bohatstva. Už takmer storočie od svojho vzniku zostáva budova plne funkčná. Od roku dvetisícdva je kultúrne a informačné centrum mesta Lomnice nad Popelkou staré pre jeho administratívu, starostlivosť a údržbu, čo zabezpečuje, že divadlo bude naďalej slúžiť ľuďom a prinášať im skúsenosti.

Pozri sa na túto budovu. Cítiť jej linky sú v rozpore so svetlom a tieňami. Cítiť jeho tvary odráža v okolitom priestore. Je to budova, ktorá hovorí svojím tichým, ale jasným jazykom architektúry.

Ďakujem, že ste sa zastavili a venovali pozornosť Tylerovmu divadlu. Dúfame, že tento stručný pohľad do jeho histórie a jej tvorca priniesol nové nápady a že vám pomohol lepšie pochopiť dôležitosť tohto miesta pre naše mesto. Pokračujte v skúmaní nášho krásneho mesta a vychutnajte si každý okamih, ktorý strávite v tomto bohatom prostredí. Dovidenia.

Tipy pre návštevníkov

Najlepší čas na návštevu divadla Tyl v Lomnici nad Popelkou je jesenné obdobie, keď atmosféru oživuje okolitá príroda s krásnymi farbami. V tomto ročnom období ponúka aj menej návštevníkov, čo zaisťuje pohodlnejšiu prechádzku.

Pre príchod verejnou dopravou sa odporúčajú aktuálne spojenia, ktoré možno skontrolovať na webových stránkach miestnych dopravných služieb alebo v mobilných aplikáciách. Doprava na Lomnice nad Popelkou je k dispozícii autom a verejnými prostriedkami.

Pri návšteve si zapamätajte topánky vhodné na prechádzku po kamenných chodníkoch a v prípade jesenných či zimných návštev teplého oblečenia. Okrem toho je dobré mať s Vami mapu okolia, ktorá môže byť užitočná pri prechádzke historickými časťami mesta.

Fotografia v Tylovom divadle ponúka krásne možnosti vďaka jednoduchému architektonickému dizajnu a harmónii s okolitým prostredím. Najlepšie svetlo na fotografie je zvyčajne ráno alebo neskoro popoludní, keď slnko osvetľuje budovu z boku.

V blízkosti divadla sa nachádza národný park Český Ráj, ktorý ponúka krásne možnosti na prechádzky a výlety do prírody. Pre rodiny s deťmi je vhodné navštíviť miestne zoologické záhrady alebo prejsť historickým centrom Lomnice, kde sa nachádzajú ďalšie atrakcie.

Časté otázky

Dá sa pamiatka navštíviť?

Budova slúži svojmu účelu (úrad, škola, obchod a pod.). Do interiéru sa spravidla dostanete len počas jej prevádzky, prehliadky sa zvyčajne nekonajú; podrobnosti sme neoverili. Exteriér si môžete pozrieť z ulice.

Kde sa pamiatka nachádza?

Poloha: Lomnice nad Popelkou, Liberecký kraj. Presné miesto ukazuje mapa na tejto stránke.

Prečo je pamiatka chránená?

Je zapísaná v Ústrednom zozname kultúrnych pamiatok ČR ako kultúrna pamiatka (registračné číslo 1010101794).

Firmy v okolí

Prevádzkujete pri tejto pamiatke reštauráciu, ubytovanie, obchod, múzeum, požičovňu, wellness alebo inú službu pre návštevníkov? Zobrazte sa priamo ľuďom, ktorí k pamiatke mieria — takto vás v aplikácii aj na webe uvidia:

Vaša firma Odporúčame 0,2 km
Krátky popis, fotky, adresa, telefón a navigácia — návštevník vás má hneď poruke.

Chcete tu zobraziť svoju firmu? Zaregistrujte sa →

V okolí

🏰 Historické pamiatky (159)

  • Mistr Jan Hus 0.2 km
  • Městské muzeum 0.2 km
  • Morový sloup 0.2 km
  • 1914-1918 2.2 km
  • Kozlov 3.4 km
  • Zřícenina Bradlec 5.7 km
  • Šárka 5.8 km
  • Vašek 5.8 km
  • hrad Kumburk 6.8 km web
  • památce Karla Hynka Máchy 6.8 km
  • Místní vlastivědné muzeum v Železnici 6.8 km Muzejní 181 +420732836309 web
  • 1914-1918 7.1 km
  • Pomník obětem války 1866 7.1 km
  • Sv. Václav 7.7 km
  • zřícenina Brada 7.9 km
  • zřícenina hradu Brada 7.9 km
  • Městské muzeum 8.0 km
  • Morový sloup 8.0 km
  • Pomník 8.0 km
  • Sv. Jan Nepomucký 8.1 km

🍽️ Reštaurácie a stravovanie (203)

  • pizzeria Al Capone 0.0 km
  • Aion Club U Krbu 0.2 km Josefa Jana Fučíka 95 +420 602 412 580
  • U Marcely Cukrárna 0.2 km Husovo náměstí 46
  • Babylon 0.3 km
  • Hostinec Na Košově 2.2 km
  • Hostinec Na Ploužnici 2.5 km
  • Penzion Tábor 2.6 km
  • Hostinec 5.0 km
  • Restaurace Na Klepandě 5.4 km
  • Antonin Helfer 6.5 km
  • LudeksCoffeeDrive 6.6 km Žlábek +420733171651
  • Mikulovská vinárna 6.7 km Náměstí Svobody +420 493 523 359 web
  • U Zlaté brány 6.8 km
  • U Muzea 6.8 km
  • Café Pod Vinicí 6.9 km Nádražní 195 +420733533611 web
  • Hospoda u Jindry 6.9 km web
  • Hostinec Podmošnou 7.2 km +420 605 903 496
  • U starýho záložníka 7.8 km web
  • Restaurace SC 8.0 km 3. května 327 +420 481 623 334;+420 731 102 882 web
  • Hostinec v Radnici 8.0 km

🏨 Ubytovanie (79)

  • Rodinný penzion Sudkovi 4.9 km
  • Penzion Bradlecký Mlýn 5.2 km +420 608 222 304
  • Ranč na Kamenci 5.4 km +420 493 532 822
  • Český ráj 5.5 km
  • Rustic Camp 5.6 km
  • Penzion Libuň 6.5 km web
  • Palda - rekreační středisko 6.5 km Liščí Kotce 10 +420 770 660 775 web
  • Pension u Jindra 6.9 km
  • Penzion Světlá 7.1 km +420 481 621 059 web
  • Chatový Tábor Jinolice 7.8 km +420 493 591 929 web
  • penzion Brada 7.8 km +420 493 539 731
  • Penzion Žernov 7.9 km
  • Hotel Prostřední mlýn 8.0 km
  • Eden 8.1 km
  • Oldřich Vrabec - Staropacká sokolovna 8.6 km
  • Farma Lanska 9.0 km web
  • Chalupa u Jandů 9.4 km +420 724 324 821 web
  • Ubytování v podkroví 9.5 km
  • Hotel Pod Šikmou věží 9.6 km Horní Lochov 32 +420 739 747 374 web
  • Chata Svinčice 10.0 km +420602173073

🚲 Požičovne a šport (28)

  • Letní stadion generála Ludvíka Svobody 0.6 km
  • Koupaliště 1.2 km
  • Skokanský můstek K70 1.9 km
  • Koupaliště Nová Ves nad Popelkou 2.8 km
  • Sportovní hala 7.9 km web
  • Little David's 8.0 km
  • Sportovní hala 8.2 km
  • koupaliště Kruh 8.4 km
  • Sokolovna 9.3 km
  • Koupaliště Kníže 10.1 km
  • Aqua centrum 10.3 km
  • Sportovní areál a Koupaliště Mříčná 10.4 km web
  • Cyklocentrum Souček 10.6 km Kollárova 43 +420493534061
  • Squash 10.6 km
  • Sokol Nová Paka 10.8 km
  • Tenis Nová Paka 10.9 km
  • Sportisimo 11.3 km Riegrova 1263 +420724484985
  • R.K. BIKE 11.4 km Pražská 515
  • Bazén Nová Paka 11.5 km web
  • SKI Areál Hraběnka 12.1 km

🥾 Turistika a príroda (820)

  • Babylon 1.5 km
  • U Kordovny 1.6 km
  • Na kopci 1.9 km
  • Na Cikánce 1.9 km
  • Císařova hůra 2.2 km
  • Křížovka 2.4 km
  • Smetanova vyhlídka 2.4 km
  • Smetanova vyhlídka 2.4 km
  • Skuhrovský vrch 2.6 km
  • Tábor 2.7 km
  • Smíta 3.1 km
  • Ředice 3.2 km
  • Stránsko 3.2 km
  • Kozlov 3.5 km
  • Kněžsko 3.6 km
  • Hůra 3.8 km
  • Chocholka 4.0 km
  • Holenická vyhlídka na Trosky 4.1 km
  • Pavlenka 4.3 km
  • Chotice 4.3 km

Ubytovanie v okolí

Plánujete návštevu? Nájdite ubytovanie do 30 km od Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou v Liberecký kraj.

Hľadať ubytovanie na Booking.com Tipy na ubytovanie →

Powered by Booking.com

Tematická trasa

1. Exteriér Tyl divadla (stavba) - Pridŕžajte jedinečnú architektúru a historický vzhľad celej budovy. 2. Divadelná sála (interior) - Preskúmajte krásne vyvinutý priestor pre divákov a samotnú scénu. 3. Interná výstava (výstava) - Spoznajte históriu divadla a jeho významné osobnosti. 4. Okamžitá oblasť (vonkajší priestor) - Prechádzka okolo budovy a cítiť atmosféru tohto kultúrneho centra.

Sezónne odporúčania

Jar: V jarnom období sa Tylovo divadlo v Lomnici nad Popelkou premieňa na špeciálne miesto, kde príroda kvitne okolo neho. Stromy a kríky začínajú mračiť, čo dáva okolitej oblasti živý lesk farby. Slnečné dni sa striedajú s daždivými momentami, takže je vhodné mať na výber oblečenie, ktoré zodpovedá slnko a dážď.

Leto: Tylovo divadlo je oslavou slnečných dní a teplých večerov. Atmosféra je obohatená kvetinovými vôňami a zvukmi prírody, vytvára ideálne prostredie pre relaxáciu a vychutnávanie si krásy historického miesta. V tejto sezóne sa odporúča prísť skôr, pretože tam môže byť viac návštevníkov, ktorí chcú využiť slnečné počasie. Horúce oblečenie a ochrana pred slnkom sú kľúčom k pohodlnému zážitku.

Jeseň: Na jeseň sa okolie Tylovho divadla stáva melancholickou krásou v farebnom tieni listov. Slnečné dni sú kratšie, ale atmosféra je plná pokoja a pokoja. Tento ročný čas je ideálny pre návštevu, pretože davy môžu byť menej zaťažené ako v lete. Je vhodné mať na výber oblečenie, ktoré zodpovedajú teplé a chladné podmienky dnes.

Zima: Zimná návšteva divadla Tyl ponúka jedinečnú atmosféru. Strechy a stromy môžu byť pokryté snehom, čo pridáva romantickú prírodu do historického priestoru. Horúce oblečenie a ochrana proti chladu sú potrebné pre pohodlie počas návštevy v tejto sezóne.

Vizualizácie a umelecké pohľady

Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou – letecký pohled
Letecký pohľad
Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou – jaro
Jar
Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou – léto
Leto
Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou – podzim
Jeseň
Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou – zima
Zima
Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou – akvarel
Akvarel
Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou – noc
Nočný záber
Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou – iluminace
Iluminácia

Vizualizácie sú generované umelou inteligenciou a slúžia ako inšpirácia.

Fotografie z okolia

Reálne snímky z okolia pamiatky

Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou
Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou
Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou

Zdroj a licence jsou uvedeny u každého snímku.

Tipy od návštevníkov

Zatiaľ žiadne tipy. Buďte prví!

Prihláste sa a pridajte svoj tip.

Zdroje a literatúra

Fotografie: ŠJů (cs:ŠJů) / CC BY-SA 3.0 — Wikimedia Commons. Autor a licencia sa zobrazia aj po prejdení myšou po snímke.

Faktickým podkladem tohoto textu byl článek na Wikipedii, jehož autory jsou přispěvatelé Wikipedie. Článek je dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0.

Informácie o pamiatke

Obec Lomnice nad Popelkou
Kraj Liberecký kraj
Typ budova divadla
Rok výst. 1930
Storočie 20. stor.
Sloh / Obdobie funkcionalismus
Ochrana Kultúrna pamiatka
Stav Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou
Architekti Oldřich Liska
Parkovanie Nie je
Psy Zakázané

Otvoriť v mobilnej app

Namier kameru telefónu
na QR kód pre otvorenie v aplikácii

www.pamatky.cz/m/71702 🏷️ Tisknutelná QR nálepka

Poloha na mape

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte ho!

Facebook X WhatsApp E-mail

Bol si tu? Pochváľ sa odznakom na svojom webe či blogu:

Navštívil(a) jsem Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou – Pamatky.cz

Ďalšie pamiatky – Lomnice nad Popelkou

Zobraziť všetko v obci
zámek Lomnice nad Popelkou zámek Lomnice nad Popelkou Kláštenec Kláštenec Husův sbor v Lomnici nad Popelkou Husův sbor v Lomnici nad Popelkou Kozlov (hrad, okres Semily) Kozlov (hrad, okres Semily) Kostel svatého Mikuláše (Lomnice nad Popelkou) Kostel svatého Mikuláše (Lomnice nad Popelkou) Vila Havlíčkova 136 Vila Havlíčkova 136
Pokračujte: zámek Lomnice nad Popelkou · Husův sbor v Lomnici nad Popelkou · Radnice (Lomnice nad Popelkou) · Vila Havlíčkova 136

Příběhy a pověsti

Legendy, pověsti a příběhy spjaté s touto památkou

Příběh: Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou
Smyšlený příběh

Příběh: Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou

Náhlé hýčkání zvonu rozrušilo klid úsvitu, proniklo do místnosti s osamělou svíčkou, která se třásla ve tmách divadelního šatny. Josef, vlastně Jozef Táborsk…

Číst příběh

Fotografie návštěvníků

Zatím žádné fotografie. Buďte první, kdo přidá fotografii z návštěvy!

Prihláste sa a přidejte svou fotografii nebo hodnoťte.

Recenzie a komentáre

Za ověřenou návštěvu v aplikaci získáte víc bodů — poznáme podle GPS, že jste na místě.

Navigovať k: Tylovo divadlo Lomnice nad Popelkou
Google Maps Waze Apple Maps Mapy.cz
🏘️ Pre obce a infocentrá 🔗 Pozrite sa na nás 🗺️ Mapa na webe 🔒 Ochrana súkromia 🍪 Nastavení cookies ⚑ Oznámit nezákonný obsah 🇸🇰 Slovenské pamiatky 📡 RSS 🔎 Co lidé hledají

© 2026 pamatky.cz — provozovatel SAIT CZ spol. s r.o., IČO 43962271, DIČ CZ43962271, se sídlem Těšínská 365, 735 14 Orlová-Poruba, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 2359. Kontakt: +420 773 788 755, info@pamatky.cz.

Obchodní podmínky · Podmínky firemní prezentace · Ochrana osobních údajů · Cookies · Provozovatel · Řešení sporů (ČOI)